0 Kč

Go to ENG sites

 SOFORT Banking - platební brána pro e-shopy

SOFORT Banking je úspěšně používán ve 13 evropských zemích a jedná se o jednau ze tří nejvíce užívaných platebních metod v eCommerce v celé západní Evropě.

Portál SOFORT funguje jako agregátor bank (PSP), kdy koncový uživatel si vybere svou zemi a banku a vloží přihlašovací údaje stejně jako když je ve své bance, tzn. bez registrace, bez opisování čísel z kreditní karty.

Přednost systému je v kombinaci výhod jiných platebních metod - v rychlosti, v možnosti okamžité expedice zboží obchodníkem (nemusí čekat na přijetí platby) a v nízkém poplatku. Klient dělá platbu takovým způsobem, který zná ze svého elektronického bankovnictví.

Jednoduchá implementace

Pro provozovatele e-shopů je k dispozici integrační centrum, kde jsou informace o více jak 100 řešení pro standardizované systémy, i pro vlastní vývoj API/SDK.

Řešení konverzních transakcí pro mezinárodní e-shop

Pokud budete plánovat expanzi do ostatních evropských zemí, a přitom budete chtít mít účet pouze v v CZK a EUR, můžete využít služby SOFORT XXL. Doplňkovým produktem SOFORT XXL je možné řešit konverzní transakce z/na EURa.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.