0 Kč

Go to ENG sites

Čerpací karta CCS Limit+ = jistota a úspora pro vozový park SME

Čerpací karta CCS Limit+ je novinka mezi kartami CCS. Je sestavena jako balíček služeb, které potřebují nejvíce malí a střední podnikatelé. Poskytne komplexní balíček služeb pro efektivní správu menšího vozového parku o maximálně 10 vozidlech s měsíčním limitem na 1 kartu do 10 000 Kč. Díky kartě CCS Limit+ získáte nejen možnost platit za pohonné hmoty u 95% čerpacích stanic v ČR a SR, ale také další výhody:

  • Slevu až 0,25 Kč na jakékoliv čerpací stanici v ČR akceptující karty CCS
  • Balíček 4 pojištění: úrazové pojištění, pojištění věcí zaměstnavatele ve vozidle, právní asistence na telefonu s tlumočnickou službou, a právní zastoupení advokátem
  • Asistenční služby: zdarma příjezd a odjezd asistenčního vozu a práce mechanika na místě do 60 min.
  • Elektronickou knihu jízd CCS CARNETMINI: jednoduchá správa vozového parku, vedení elektronické knihy jízd, i v mobilní verzi
  • Mobilní aplikaci Tank Navigator: Vyhledá čerpací stanice ve vašem okolí a zobrazí aktuální ceny benzínu a nafty

Karta je k dispozici také bez pojištění a asistenční služby ve variantě CCS Limit+ Mini, ostatní parametry karty zůstávají stejné.

CCS Česká společnost pro platební karty s. r. o.

Společnost CCS Česká společnost pro platební karty s. r. o. je největším poskytovatelem tankovacích karet a služeb monitoringu firemních vozidel v České republice i ve střední Evropě. Je technologickým inovátorem těchto služeb v ČR a v SK, kdy klientům dodává informace o nejlevnějších místech pro tankování a shromažďuje informace o mýtném v zahraničí. Zároveň poskytuje doplňkové služby spojené s provozem firemních vozidel, ke kterým patří výhodné cestovní, úrazové, životní a havarijní pojištění.

CCS Česká společnost pro platební karty s. r. o. patří do skupiny FleetCor, předního nezávislého světového poskytovatele firemních palivových karet. Od svého založení v roce 2000 tato skupina získala a vyvinula řadu významných značek palivových karet v Severní Americe, Evropě, Asii a Africe (např. CCS, CFN, FleetNet, Fuelman, Keyfuels, Mannatec, PPR a další). Celkem FleetCor obsluhuje více než 530 000 zákaznických účtů s přibližně 2,5 miliony používaných platebních palivových karet a zpracovává nákupy přesahující 14 miliard dolarů ročně.

Jsme rádi, že máme možnost pomáhat této významné značce prosazovat jejich nové produkty na trhu.

inPage - webové stránky s AI, doménawebhosting