0 Kč

Go to ENG sites

VIDEOKONFERENČNÍ ŘEŠENÍ LIFESIZE CLOUD

Lifesize dokáže nabídnout řešení pro snadné připojení vaší konferenční místnosti s každým, kdo se potřebuje jednání zúčastnit, a to odkudkoliv a z libovolného zařízení. Toto konferenční řešení umožňuje lidem iniciovat okamžité obrazové spojení nebo realizovat plánované konference.

SNADNÉ VIDEOKONFERENČNÍ HOVORY

Díky řešení Lifesize můžete zavolat libovolnému kolegovi jediným kliknutím, vyhledávat v adresáři podle jmen, komukoliv okamžitě zavolat nebo se připojit ke konferenci ve virtuální místnosti či z kanceláře.

LIFESIZE CLOUD + LIFESIZE ICON = JEDNODUCHÉ A VÝKONNÉ ŘEŠENÍ PRO VÁS.

Lifesize Cloud spolu s Lifesize Icon nabízí jednoduchost a kompletní konektivitu. Všechna mobilní zařízení, jako laptopy, tablety a smartphony mohou být jednoduše updatovány, takže máte jistotu, že využíváte ty nejnovější dostupné funkce.

Lifesize dokáže nabídnout všechny nástroje potřebné k tomu, aby vaše konference byly stále maximálně dostupné a efektivní. Pro přidání účastníka do probíhající konference prostě klikněte na jeho jméno - přidávat účastníky lze až do maximálního počtu 25 osob.

SDÍLENÝ ADRESÁŘ – JEDNY KONTAKTY, SPOLEČNÝ CÍL

Pro vysokou efektivitu práce s videokonferenčním řešením je propracován systém správy kontaktů. Jakmile je nový kontakt přidán do cloudu, je okamžitě dostupný z adresáře. Navíc po připojení Lifesize Icon k Lifesize Cloud je adresář automaticky synchronizován a setříděn podle jmen. Každý tak může okamžitě používat nové kontakty v adresáři, který navíc zobrazuje i jejich aktuální dostupnost.

ZÁVĚREM - BEZPEČNOST JE NA PRVNÍM MÍSTĚ

Ať již probíráte aktuální finanční zprávy nebo si vyměňujete důvěrné informace, vždy chráníme vaše soukromí a bezpečnost na maximum.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.