0 Kč

Go to ENG sites

Technologicky klimatizace LG patřící mezi nejdokonalejší a nejvíce prodávané i ve světovém měřítku, a to i díky technické vyspělosti, energetické nenáročnosti a velmi dobré dostupnosti náhradních dílů. Kompletně realizujeme klimatizační techniky od návrhu přes instalaci až po servis. K tomu zajišťujeme i dodávky náhradních dílů a servisní poradenství.

Princip tepelného čerpadla, které klimatizace LG používají, umožňuje nejen efektivní chlazení, ale i výhodné vytápění v přechodném a zimním období a to i za velmi nízkých venkovních teplot. Ekonomičnost těchto zařízení je vyjádřena koeficienty energetické účinnosti COP pro vytápění a EER pro chlazení.

Vysokou přidanou hodnotou je rovněž čištění vzduchu v  klimatizovaném prostoru. Klimatizace se dokáže s maximální účinností vypořádat s částicemi prachu, plísněmi, zvířecími chlupy, zápachy, alergeny či bakteriemi. Ozdravení ovzduší klimatizace LG dopomáhají i systémem odvlhčování vzduchu, bez nadbytečného ochlazování místnosti.

Klimatizace LG navíc velmi dbají i na životní prostředí. V rámci ochrany ozonové vrstvy proto používají výhradně ekologické chladiva a nízkou energetickou potřebou snižují emisní zatížení ovzduší a jsou vyráběny s ohledem na maximální využitelnost a recyklaci použitých materiálů.

Naše projekty realizujeme nejčastěji jako:

  • Klimatizace komfortní
  • Klimatizace přesné.

KOMFORTNÍ KLIMATIZACE

Klimatizační systémy pro co nejkomfortnější prostředí (pracoviště, administrativní, výrobní či skladové prostory). Úkolem takové klimatizace je zajistit optimální prostředí v pobytové zóně osob s ohledem na druh vykonávané činnosti.

PŘESNÉ KLIMATIZACE

Jsou klimatizace určené pro technologie, stroje a zařízení. Nejčastěji se jedná o klimatizace pro IT technologie a telekomunikace, vyžadující odvod tepla vyzařovaného ze zařízení.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.