0 Kč

Go to ENG sites

ORIGINÁLNÍ LOUTKOVÁ DIVADLA A DŘEVĚNÉ HRAČKY

Ve své nabídce her a hraček se naše společnost zaměřuje na výrobu originálních dřevěných loutek a divadélek umožňujících rekonstrukci řady klasických pohádek i možnost vymyšlení mnoha vlastních originálních příběhů. Specialitou jsou zde pak takzvaná knižní divadélka, která přetváří originální pohádkové knížky v součást samotné divadelní kulisy. Vedle těchto produktů společnost Gerlich Odry nabízí i originální dřevěné stavební kostky nebo klasičtější dětské hračky, karetní, deskové či vzdělávací hry nebo hry pro nevidomé.

PŘÍRODNÍ DĚTSKÁ HŘIŠTĚ

Naše společnost se dále specializuje na realizaci přírodních dětských hřišť. Tato hřiště si zakládají na souznění s životním prostředím a podporují děti ve vlastním poznávání přírody kolem nich. Součástí takovýchto hřišť mohou být jak klasické houpačky nebo pískoviště, tak i různé speciální prolézačky či originální dřevěná autíčka a letadélka. Naše originální přírodní hřiště jsme úspěšně realizovali už v rámci několika školních nebo městských projektů.

NÁHRADNÍ PLNĚNÍ

Pracovníci chráněné dílny Gerlich Odry jsou připraveni nárazově i opakovaně pomoci s prací v úkolové či hodinové mzdě, zpravidla v rámci montáže, třídění, balení a dalších činností. Využitím těchto služeb pak může daná firma navíc nahradit svou zákonnou povinnost zaměstnávat alespoň 4 % občanů se zdravotním postižením.

ZÁVĚR

Společnost Gelich Odry s.r.o. nabízí kvalitní dřevěné produkty různých druhů s důrazem na životní prostředí a péči o naše zákazníky i zaměstnance, kteří se do každého projektu pouštějí s láskou a osobním zápalem. Našimi produkty se navíc prosazujeme o všestranný rozvoj dětí a mládeže, od procvičování jednoduché motoriky těch nejmenších přes rozvíjení fantazie až po prosazování fyzických aktivit a pobytu v přírodě.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.